Parfüüm UDUVIIR

PÄEVIK

Kommenteeri

Uduviir? Nagu see suveõhtune udu, mis päikseloojangul põllu kohal hõljub? Või varahommikusel tunnil järve peal metsatuka taustal olles tekitab tunde, et seal on merineitsid pesitsemas? Jah!

Sellega meenuvad märksõnad: salapärane, kättesaamatu, võluv, paeluv, pehme ja raske korraga. Ja tõesti, seda kõike ta ka on.

Parfüüm UDUVIIR kannab endas seda miskit, mida ei saa sõnadega kirjeldada, vaid ainult ise tunda ja kogeda. Lõhn oma olemuselt on kerge ja raske korraga, nagu uduviir. Selles on taltsutamatut julget labdanumit, mis kannab endas lillelisi-puiduseid-vürtsikaid noote korraga. Kõrval hõljuvad värsked tsitruselised esireas laimiga, millele lisab sügavat mesimagusust bensoevaik.


Nahal on parfüüm:

Esimestel minutitel - julge ja tugev labdanum, mis on kergelt vürtsikas ja puidune.

Järgnevatel tundidel - hõljuvad magusad ja tsitruselised noodid kerge labdanumi järelkajaga.

Nagu looduslikud parfüümid ikka, on ka see lõhn iga inimese nahal erinev. Seega võib juhtuda, et eeltoodud kirjeldus Sinu lõhnataju ja nahal reageerimisega ei klapi sõna-sõnalt niimoodi ning tulevad esile hoopis teised noodid, aga tahaksid järele proovida?

Nüüd on hurmperfume.com veebipoes saadaval ka kõikide parfüümide testerpudelid eraldi (5ml suuruses) seega kui sul on huvi testida parfüümi, aga kõiki parfüüme korraga ei taha proovida, siis see on parim variant enne suurema pudeli soetamist. Ka UDUVIIR on saadaval 5ml suuruses, proovi järele!


Järgmise korrani, hurmur!Lisa kommentaar

Email again: