Looduslik parfüüm - looduslik HURM

PÄEVIK

Kommenteeri

Tere tulemast! Alustasime veebipäeviku kirjutamisega. Siia satub edaspidi erinevaid teemasid, mis rohkemal või vähemal määral on seotud imelise lõhnamaailmaga, kuid see pole kindlasti reegliks. Esimeses postituses räägime lähemalt HURM brändi tekkeloost.

Parfüümid on meie nähtamatuteks saatjateks olnud juba pikemat aega, nende lugu algas juba tuhandeid aastaid tagasi. Lõhnade kasutamine algas täiesti looduslikest komponentidest - neid kasutati vannis käies, tseremooniatel, õhu puhastamiseks ja ka kehal.

HURM sündis ka soovist ja tahtest luua looduslik parfüüm, mis sünteetiliste lõhnade kõrval tooks tagasi looduse ürgsust ja toorest ilu, kauneid ja keerulisi lõhnanoote, mis tooks looduse kandjale lähemale ja vastupidi. Need lõhnad, mida tunneb metsas jalutades erinevatel aastaaegadel, mere ääres lainete loksumise saatel, suvistel lilleaasadel, kargetel varahommikutel rabas või peale vihma murul - neid ei saa kunagi otseselt pudelisse panna, sest nende nautimiseks peab olema kohal. Kohal looduses.

HURM annab võimaluse aga teatud taime lõhnade erilist sümbioosi nautida, mis tegelikkuses ehk kokku ei puutukski omavahel. Looduslikke parfüüme kandes saab tunda ka nende elavust, lõhnad muutuvad nahal aja jooksul ning pole kunagi algusest lõpuni samad. Sellises parfüümis on peidus maagia ja salapära, mis on tulnud otse loodusest.

HURM kasutab lõhnade tegemisel orgaanilisi eeterlike õlisid, sest sel juhul saab kindel olla, et kasutatud taimed on puhtad ja tagatud on looduslike varade vastupidavus ning jätkusuutlikkus, kasutades heakskiidetud ja kontrollitud kasvatusmeetodeid. Samuti on HURM hoolas koostisosade suhtes ja väldime nende taime õlide kasutamist, mis on ohustatud ja punases listis. Ning ei tasu ka mainimata jätta, et meie arvates kuuluvad looduslikud lõhnad kõigile - HURM ei tee lõhnade puhul soolisi sildistamisi.  Lõhn on igati individuaalne valik ja selle lõplik vorm tuleb välja ikkagi kandja peal, mis on kõigi peal erinev. 

Kui looduselt võtta, siis tuleb ka tagasi anda. Sellepärast oleme loonud süsteemi, kus iga lõhna pealt läheb ka annetusprotsent keskkonda kaitsvale organisatsioonile, mis iga poole aasta tagant muutub. Sellest räägime ka millalgi meie veebipäevikus lähemalt!

Parfüümi loomine on kunsti vorm. Ning HURM on loodud kasutades looduslikke vahendeid. Iga lõhn räägib oma lugu ja igale kandjale seda erinevalt.

Looduslikus parfüümis on see võlu ja maagia sees, mis on innustanud neid looma ja kõigiga jagama. See miski, mis viib kiirel päeval su mõtted korraks looduse ürgsuse ja salapära juurde, mis kannab väge ja elujõudu, mis võib su tuju tõsta ja lõhnataju erinevate nootidega ergutada. Sellepärast oleme loonud loodusliku parfüümi HURM.


Esimeseks sissekandeks seekord kõik.

Kohtumiseni, hurmur!Lisa kommentaar

Email again: